Balajti Ádám góljával mintegy 80 percig vezetett a Diósgyőr Kecskeméten a labdarúgó Soproni Liga 20. fordulójában, azonban Vladan Csukics nem sokkal a vége előtt egyenlített. A DVTK Bognár Zsolt kiállítása miatt az utolsó negyedórában emberhátrányban játszott. A diósgyőriek Tornyi Barnabás irányításával négy vereség után az első pontjukat szerezték meg a tavaszi szezonban.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






