Kecskemét: megérkezett Kokot játékengedélye, játszhat Fehérváron

2010.02.25. 20:04
Megérkezett Ales Kokot játékengedélye, így a Kecskemét labdarúgócsapatának szlovén védője pályára léphet a hét végén a Videoton elleni idegenbeli bajnokin.
A lila-fehér klub honlapja arról is beszámolt, hogy a bosnyák Dalio Memic papírjai várhatóan csak a jövő héten érkeznek meg.
Legfrissebb hírek

NB II: korábbi U-válogatott játékost igazolt a Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 11:00

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

Ajkáról érkezik kapus Kecskemétre a távozó Varga Bence helyére

Labdarúgó NB II
2026.05.19. 10:52

Videó: a Honvéd játékosa széttépte a mezét, majd mutogatni kezdte a bírónak

Labdarúgó NB II
2026.03.10. 08:49

Feszült hangulatú meccset nyert meg a Kecskemét a Bozsik Arénában

Labdarúgó NB II
2026.03.09. 21:53

Hosszabbításban dőlt el: az ETO legyőzte a KTE-t, és ott van a Magyar Kupa elődöntőjében

Labdarúgó NB I
2026.03.03. 22:37

NB II: Banó-Szabó Bence a Vasasé – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.02.10. 17:49

NB II: erre számítani lehetett, szerződéshosszabbítás Kecskeméten

Labdarúgó NB II
2025.11.20. 12:52
Ezek is érdekelhetik