A Budapest Honvéd hivatalos közleményben jelentette be, hogy az egyesület 100 éves jubileuma alkalmából amnesztiában részesíti azokat a szurkolókat, akiket korábban magatartásuk miatt kitiltottak a Bozsik-stadionból.
„A 2009–2010-es szezonban ünnepli 100 éves fennállását a Budapest Honvéd. A jubileum alkalmából a klub szeretne gesztust tenni azok felé, akik egyszer-egyszer megfeledkeztek magukról, de szeretnének segíteni és közreműködni a jubileumi évben és a Honvéd általános fejlődésében. Ezért a vezetőség azokat a szurkolókat, akiket a még érvényben lévő kitiltások érintenek, azonnali amnesztiában részesíti, a büntetésüket feloldja” – áll a klub közleményében.
Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd
Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya
Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05
Ezek is érdekelhetik




