Bp. Honvéd: pénteken szurkolói ankét a Bozsik-stadionban

2008.09.11. 12:46
A Bp. Honvéd labdarúgócsapata szeptember 12-én, pénteken tartja hagyományos szurkolói ankétját, amelyre 18.00-tól kerül sor a Bozsik-stadionban.
Az ankéton természetesen jelen lesz George F. Hemingway tulajdonos és Gács Pál ügyvezető mellett a Pölöskei Gábor vezette teljes szakmai stáb, a játékosok részéről Dobos Attila, Debreceni András, Rabóczki Balázs és Maróti Béla, valamint a klub vezetőségének több tagja is.A stadionon belüli helyszín jó idő esetén a családi szektor, rossz idő esetén a Puskás-tribün lesz, az érkezőket az ankét kezdetéig a klubvezetőség vendégül látja egy üdítő erejéig. Az ankét helyszínét az 1-es kapun közelíthetik meg a szurkolók.
Legfrissebb hírek

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05

A Honvéd szerződést bontott Feczkó Tamással – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 19:36

Szó sincs a Honvédról, a Csákvár továbbra is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 18:35
Ezek is érdekelhetik