Női kosárlabda: hosszabbított a bajnok DVTK centere

2024.06.08. 18:53
Fotó: Árvai Károly
Szerződést hosszabbított Ana Tadic, a női kosárlabda NB I-ben aranyérmes DVTK Hun-Therm francia játékosa.

 

A klub honlapján közölte, hogy a tavaly érkezett, 25 éves center - aki jelenleg hazája válogatottjával készül a párizsi olimpiára – a következő szezonban is a miskolciakat erősíti.

„Nagyon szeretek itt lenni, szerepeltünk az Euroligában, megnyertük a magyar bajnokságot, második helyen végeztünk a Magyar Kupában. Biztos vagyok benne, hogy ennél is többre vagyunk képesek – jelentette ki a belgrádi születésű kosaras. – Sok munka vár ránk, de láthattuk, hogy bármire képesek vagyunk, és minden sorozatban a lehető legjobb eredményt szeretnénk elérni, ahol elindulunk” – tette hozzá a 198 centis Tadic.

 

Legfrissebb hírek

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 22:12

Kékesi Márton alpesi síző lezárta válogatottbeli pályafutását

Téli sportok
2026.06.17. 17:20

A DVTK-ban folytatja a vb-ezüstérmes csatár dédunokája – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 17:48

Jurek és Kerezsi is végleg az MTK-hoz került – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 11:29

DVTK: megvan a stáb, próbajátékost és távozókat is bejelentettek

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 10:50

A DVTK-tól távozó Roguljic Banja Lukában folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.10. 09:29

A DVSC szerződtette a DVTK fiatal középpályását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 10:17

NB II: diósgyőri távozó; küszöbön az első kövesdi igazolás; Szegedre tart a csabai védő

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 09:17
Ezek is érdekelhetik