Férfi kosár Euroliga: Hanga Ádámék több mint 20 ponttal nyertek a nyitányon

CS. M.CS. M.
2023.10.05. 21:19
Hanga Ádám új csapatában is bemutatkozott az Euroligában, a sorozatban, amit az előző idény végén megnyert a Real Madriddal (Fotó: Getty Images)
A múlt idényben a Real Madriddal a sorozatot megnyerő Hanga Ádám már a Crvena zvezda játékosaként lépett pályára csütörtökön a férfi kosárlabda Euroliga 1. fordulójában, csapata pedig 94–73-ra legyőzte a Lyon-Villeurbanne-t.

Hanga Ádám több mint 22 percet töltött a pályán, ez idő alatt pedig volt 7 pontja, 4 lepattanója, 3 gólpassza és 2 labdaszerzése, mezőnyből viszont nem ment neki, 2/11-gyel zárt.

Csapata, a Zvezda már a szünet után is 21 ponttal vezetett, a harmadik negyedben kiengedett, végül pont annyival, vagyis 21-gyel nyert.

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
ALAPSZAKASZ, 1. FORDULÓ
Crvena zvezda (szerb)–ASVEL Villeurbanne (francia) 94–73
(29–18, 23–13, 17–24, 25–18)
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Partizan Beograd (szerb) 96–81 (27–16, 28–27, 19–15, 22–23)
Barcelona (spanyol)–Anadolu Efes (török) 91–74 (22–19, 18–15, 29–30, 22–10)
Bayern München (német)–Alba Berlin (német) 80–68 (19–17, 17–27, 25–7, 19–17)
Virtus Bologna (olasz)–Zalgiris Kaunas (litván) 79–82 (23–15, 19–22, 23–21, 14–24)