U19-es kosár-vb: a spanyolok tornagyőztesek, az USA csak 4.

CS. M.CS. M.
2023.07.02. 22:22
null
Spanyolország nyerte a debreceni U19-es vb-t (Fotó: FIBA)
Spanyolország hosszabbításban 73–69-re legyőzte Franciaországot a debreceni U19-es férfi kosárlabda-világbajnokság döntőjében. A harmadik helyen Törökország végzett, amely a bronzmeccsen az amerikai válogatottat győzte le. Magyarország a 16. helyen zárta a tornát.

 

KOSÁRLABDA
U19-ES FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DEBRECEN
Döntő

Franciaország–Spanyolország 69–73 – hosszabbítás után
A 3. helyért
Egyesült Államok–Törökország 70–84
Az 5. helyért
Argentína–Szerbia 87–71
A 7. helyért
Kanada–Japán 107–58
A 9. helyért
Szlovénia
–Kína 85–76
A 11. helyért
Brazília–Dél-Korea 75–68
A 13. helyért
Madagaszkár–Egyiptom 64–104
A 15. helyért
Libanon–Magyarország 73–66 (23–18, 15–15, 18–11, 17–22)

Legfrissebb hírek

Gigászok csatája az I jelű kvartettben a csoportelsőségért

Foci vb 2026
3 órája

Vb 2026: Negyedszer csaphat össze Erling Haaland és Kylian Mbappé

Foci vb 2026
3 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
3 órája

Tchouaméni: Az a küldetésünk, hogy Franciaországot és Didier-t büszkévé tegyük

Foci vb 2026
4 órája

Montella: Nem kell 24 évet várni az újabb török vb-részvételre

Foci vb 2026
9 órája

Törökország továbbra is hibátlan a házigazdák ellen – statisztikák

Foci vb 2026
10 órája

Megdőlt a vb-gólrekord, Törökország hajrában szerzett góllal, az amerikaiak elleni győzelemmel búcsúzott

Foci vb 2026
10 órája

Az eddig gól nélküli törökök háromszor is betaláltak az amerikaiaknak – videó

Foci vb 2026
12 órája
Ezek is érdekelhetik