Koronavírus: csütörtöktől a kosármeccsek is zárt kapusak

B. L.B. L.
2020.03.11. 16:31
A Magyar Kormány a koronavírus által okozott járvány következményeinek elhárítása érdekében veszélyhelyzetet rendelt el Magyarország területén. Ugyancsak döntött arról is a kormány, hogy a tömegrendezvényeket 100 fős létszám fölött nem lehet megtartani. Ehhez igazodva a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége úgy döntött, hogy 2020. március 12-én éjféltől a bajnoki kosárlabda mérkőzéseket csak zárt kapuk mögött, nézők jelenléte nélkül lehet lejátszani – adta hírül a szövetség.


A mai, tehát március 11-i bajnoki mérkőzések esetében a rendező döntése, hogy beengedi-e a közönséget a találkozóra.
A mai, tehát március 11-i bajnoki mérkőzések esetében a rendező döntése, hogy beengedi-e a közönséget a találkozóra.


FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
A SZERDAI PROGRAM
18.00:
OSE Lions–Atomerőmű SE
18.00: Alba Fehérvár–Egis Körmend
18.00: Kaposvári KK–PVSK-Veolia
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Debreceni EAC
18.30: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Jászberényi KSE
19.00: Sopron KC–Szolnoki Olajbányász
19.15: Naturtex-SZTE-Szedeák–Zalakerámia ZTE KK

Legfrissebb hírek

Női kosár NB I: nigériai válogatott játékossal erősített a DVTK

Kosárlabda
2026.06.24. 13:47

A következő szezonban is Djokics Zseljko irányítja a bajnok Pécs női kosárabdacsapatát

Kosárlabda
2026.06.10. 16:31

Női kosárlabda NB I: vérátömlesztés az ezüstérmesnél

Kosárlabda
2026.06.04. 20:32

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője

Kosárlabda
2026.05.29. 15:34

A Falco legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda-bajnoki döntő harmadik meccsén

Kosárlabda
2026.05.22. 22:08

Boros Júlia a DVTK kosárlabdacsapatának első új igazolása

Kosárlabda
2026.05.22. 14:33

Az év női kosárlabdázója is távozik Diósgyőrből

Kosárlabda
2026.05.21. 13:59

Alapemberek is távoznak a női kosárlabda-bajnokságban ezüstérmes DVTK-tól

Kosárlabda
2026.05.20. 15:01
Ezek is érdekelhetik