nemzetisport.hu 2019.09.26 16:09 Frissítve: 2019.10.19 19:59

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I, 2019–2020

A férfi kosárlabda NB I 2019–2020-as menetrendje.

 



A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA 
1. Egis Körmend 4 4 337–266 1.000 
2. PVSK-VEOLIA 3 3 282–244 1.000 
3. Falco-Vulcano Szombathely 3 3 255–219 1.000 
4. Alba Fehérvár 4 3 1 369–337 0.875 
5. DEAC 4 3 1 317–302 0.875 
6. KTE-Duna Aszfalt 2 1 1 170–167 0.750 
7. Atomerőmű SE 4 2 2 313–314 0.750 
8. Zalakerámia ZTE KK 4 2 2 306–319 0.750 
9. Szolnoki Olaj KK 4 2 2 309–326 0.750 
10. Kaposvári KK 4 1 3 314–322 0.625 
11. Sopron KC 4 1 3 305–322 0.625 
12. Oroszlány SE Lions 4 1 3 304–340 0.625 
13. JP Auto - Jászberény KSE 4 4 288–330 0.500 
14. Naturtex-SZTE-Szedeák 4 4 323–384 0.500 

Az alapszakaszban minden csapat 26 mérkőzést vív, egyszer hazai pályán és egyszer idegenben találkozik egymással minden alakulat. A középszakaszban a kialakult sorrend szerint felsőházban (1-5. helyezettek), középházban (6-10. helyezettek) és alsóházban (11-14. helyezettek) folytatják a küzdelmeket a csapatok. Az alapszakaszban elért eredményeket mindenki viszi tovább a középszakaszba – a felső- és a középházban 8, az alsóházban 6 meccsen kosárlabdázhat minden csapat. 

A rájátszásban az 1-8. helyezett a bajnoki címért és a további helyezésekért játszik kieséses rendszerben, a 13-14. helyezettek az első osztályban maradásért játszanak – a párharc vesztese kiesik.

A teljes versenykiírás IDE KATTINTVA olvasható.

ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ (szeptember 27-28., október 9.) 
PVSK-VEOLIA–Naturtex-SZTE-Szedeák 103–73
Szolnoki Olaj KK–Alba Fehérvár 80–100
Jászberényi KSE–Sopron KC
66–76
Egis Körmend–OSE Lions 84–63
DEAC–Kaposvári KK
81–79
Atomerőmű SE–KTE-Duna Aszfalt
90–84
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK
74–55
  
2. FORDULÓ (október 4-5., december 18.) 
OSE Lions–DEAC
72–87
Naturtex-SZTE-Szedeák–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
90–100
Sopron KC–Egis Körmend 80–84
Szolnoki Olaj KK–Jászberényi KSE
89–75
Alba Fehérvár–Atomerőmű KSE 88–83
Kaposvári KK–Zalakerámia ZTE KK
76–82
KTE-Duna Aszfalt–PVSK-VEOLIA
  
3. FORDULÓ (október 12.)  
Egis Körmend–Szolnoki Olaj KK
89–60
Zalakerámia ZTE KK–OSE Lions
84–91
DEAC–Sopron KC
87–71
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Kaposvári KK 81–74
Atomerőmű KSE–Jászberényi KSE
77–62
Naturtex-SZTE-Szedeák–KTE-Duna Aszfalt 77–86
PVSK-VEOLIA–Alba Fehérvár
91–86
  
4. FORDULÓ (október 18-19.) 
Szolnoki Olaj KK–DEAC
80–62
Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák 95–83
Atomerőmű SE–Egis Körmend
63–80
KTE-Duna Aszfalt–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
OSE Lions–Kaposvári KK
78–85
Sopron KC–Zalakerámia ZTE KK
78–85
Jászberényi KSE–PVSK-VEOLIA 85–88
  
5. FORDULÓ (október 24-25-26-27.)  
Zalakerámia ZTE KK–Szolnoki Olaj KK
DEAC–Atomerőmű SE
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–OSE Lions
Naturtex-SZTE-Szedeák–Jászberényi KSE
PVSK-VEOLIA–Egis Körmend
Kaposvári KK–Sopron KC
KTE-Duna Aszfalt–Alba Fehérvár
  
6. FORDULÓ (november 2.)  
Jászberényi KSE–KTE-Duna Aszfalt
Szolnoki Olaj KK–Kaposvári KK
Alba Fehérvár–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend–Naturtex-SZTE-Szedeák
Sopron KC–OSE Lions
Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK
PVSK-VEOLIA–DEAC
  
7. FORDULÓ (november 8-10., november 27.)  
 Naturtex-SZTE-Szedeák–DEAC  –
 KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend  –
 OSE Lions–Szolnoki Olaj KK
 –
 Alba Fehérvár–Jászberényi KSE
 –
 Kaposvári KK–Atomerőmű SE
 –
 Zalakerámia ZTE KK–PVSK-VEOLIA
 –
 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Sopron KC
  
8. FORDULÓ (november 16-17.)  
 DEAC–KTE-Duna Aszfalt
 Szolnoki Olaj KK–Sopron KC

Egis Körmend–Alba Fehérvár
 Zalakerámia ZTE KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
 Atomerőmű SE–OSE Lions
 PVSK-VEOLIA–Kaposvári KK
 Jászberényi KSE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
  
9. FORDULÓ (november 22-24.)  
 KTE-Duna Aszfalt–Zalakerámia ZTE KK
 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK

 Egis Körmend–Jászberényi KSE
OSE Lions–PVSK-VEOLIA
 –
 Alba Fehérvár–DEAC
 –
 Sopron KC–Atomerőmű SE
 –
 Kaposvári KK–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
  
10. FORDULÓ (december 12-14.)  
 Naturtex-SZTE-Szedeák–OSE Lions
 –
 PVSK-VEOLIA–Sopron KC
 –
 DEAC–Jászberényi KSE
 –
 Zalakerámia ZTE KK–Alba Fehérvár
 –
 Kaposvári KK–KTE-Duna Aszfalt
 –
 Atomerőmű SE–Szolnoki Olaj KK

 Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
 –
  
11. FORDULÓ (december 21-22.)  
 OSE Lions–KTE-Duna Aszfalt
 –
 Szolnoki Olaj–PVSK-VEOLIA  –
 Alba Fehérvár–Kaposvári KK
 –
 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Atomerőmű SE
 –
 Egis Körmend–DEAC

 Jászberényi KSE–Zalakerámia ZTE KK
 Sopron KC–Naturtex-SZTE-Szedeák
  
12. FORDULÓ (december 5-8.)  
 PVSK-VEOLIA–Atomerőmű SE  –
 KTE-Duna Aszfalt–Sopron KC
 –
 Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olaj KK   –
 DEAC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
 –
 OSE Lions–Alba Fehérvár
 –
 Zalakerámia ZTE KK–Egis Körmend
 –
 Kaposvári KK–Jászberényi KSE
 –
  
13. FORDULÓ (december 28-29.)  
 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–PVSK-VEOLIA
 –
 DEAC–Zalakerámia ZTE KK
 –
 Szolnoki Olaj KK–KTE-Duna Aszfalt
 –
 Egis Körmend–Kaposvári KK

 Sopron KC–Alba Fehérvár
 –
Atomerőmű SE–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
Jászberényi KSE–OSE Lions

  
14. FORDULÓ (január 3-4.)  
KTE-Duna Aszfalt–Atomerőmű SE

 Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
 –
 OSE Lions–Egis Körmend
 –
 Kaposvári KK–DEAC
 –
 Naturtex-SZTE-Szedeák–PVSK-VEOLIA  –
 Alba Fehérvár–Szolnoki Olaj KK
 –
 Sopron KC–Jászberényi KSE
  
15. FORDULÓ (január 11., január 15.)  
 Egis Körmend–Sopron KC
 –
 Zalakerámia ZTE KK–Kaposvári KK

 Atomerőmű SE–Alba Fehérvár
 PSVK-VEOLIA–KTE-Duna Aszfalt

 DEAC–OSE Lions
 –
 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
 Jászberényi KSE–Szolnoki Olaj KK
 –
  
16. FORDULÓ (január 17-18.)  
 Alba Fehérvár–PVSK-VEOLIA
 –
 KTE-Duna Aszfalt–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
Kaposvári KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
 –
 Sopron KC–DEAC
 –
 Jászberényi KSE–Atomerőmű SE
 –
 OSE Lions–Zalakerámia ZTE KK
 –
 Szolnoki Olaj KK–Egis Körmend
 –
  
17. FORDULÓ (január 24-26.)  
Naturtex-SZTE-Szedeák–Alba Fehérvár
 –
 PVSK-VEOLIA–Jászberényi KSE
 –
 DEAC–Szolnoki Olaj
 –
 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–KTE-Duna Aszfalt

 Egis Körmend–Atomerőmű SE
 –
 Kaposvári KK–OSE Lions
 –
 Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC

  
18. FORDULÓ (február 1.)  
 Alba Fehérvár–KTE-Duna Aszfalt
Egis Körmend–PVSK-VEOLIA
 –
 Sopron KC–Kaposvári KK
 –
 Atomerőmű SE–DEAC  –
 Jászberényi KSE–Naturtex-SZTE-Szedeák
 –
 OSE Lions–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
 Szolnoki Olaj KK–Zalakerámia ZTE KK
 –
  
19. FORDULÓ (február 7-8., február 11.)  
 Naturtex-SZTE-Szedeák–Egis Körmend
 –
 KTE-Duna Aszfalt–Jászberényi KSE
 –
 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Alba Fehérvár  –
 Kaposvári KK–Szolnoki Olaj KK
 –
 Zalakerámia ZTE KK–Atomerőmű SE
 –
 OSE Lions–Sopron KC
 –
 DEAC–PVSK-VEOLIA  –
  
20. FORDULÓ (március 4., március 7.)  
 PVSK-VEOLIA–Zalakerámia ZTE KK
 –
 Egis Körmend–KTE-Duna Aszfalt  –
 Sopron KC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
Atomerőmű SE–Kaposvári KK
 –
Jászberényi KSE–Alba Fehérvár
 –
 DEAC–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
 Szolnoki Olaj KK–OSE Lions

  
21. FORDULÓ (március 11.)  
 Kaposvári KK–PVSK-VEOLIA
 –
 Naturtex-SZTE-Szedeák–Zalakerámia ZTE KK
 –
 KTE-Duna Aszfalt–DEAC
 –
 OSE Lions–Atomerőmű SE

 Alba Fehérvár–Egis Körmend
 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Jászberényi KSE  –
 Sopron KC–Szolnoki Olaj KK

  
22. FORDULÓ (február 19., március 14.)  
 Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvári KK
 –
 DEAC–Alba Fehérvár

 Szolnoki Olaj KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
 Zalakerámia ZTE KK–KTE-Duna Aszfalt
 Atomerőmű SE–Sopron KC
 –
 PVSK-VEOLIA–OSE Lions
 –
 Jászberényi KSE–Egis Körmend

  
23. FORDULÓ (március 18.)  
 Alba Fehérvár–Zalakerámia ZTE KK

 KTE-Duna Aszfalt–Kaposvári KK
 –
 OSE Lions–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
 Szolnoki Olaj KK–Atomerőmű SE  –
 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Egis Körmend
 –
 Sopron KC–PVSK-VEOLIA
 –
 Jászberényi KSE–DEAC
 –
  
24. FORDULÓ (március 21-22.)  
 DEAC–Egis Körmend
 –
 Zalakerámia ZTE KK–Jászberényi KSE
 –
 Atomerőmű SE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
 –
 Naturtex-SZTE-Szedeák–Sopron KC
 –
 PVSK-VEOLIA–Szolnoki Olaj KK
 –
 KTE-Duna Aszfalt–OSE Lions
 –
 Kaposvári KK–Alba Fehérvár
 –
  
25. FORDULÓ (március 25.)  
 Szolnoki Olaj KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
Alba Fehérvár–OSE Lions
 –
 Egis Körmend–Zalakerámia ZTE KK
 –
 Atomerőmű SE–PVSK-VEOLIA
 –
 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–DEAC
 –
 Jászberényi KSE–Kaposvári KK
 –
 Sopron KC–KTE-Duna Aszfalt  –
  
26. FORDULÓ (március 28.)  
OSE Lions–Jászberényi KSE
 –
 Alba Fehérvár–Sopron KC

 Kaposvári KK–Egis Körmend

 Zalakerámia ZTE KK–DEAC
 PVSK-VEOLIA–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
 –
 KTE-Duna Aszfalt–Szolnoki Olaj KK
 Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE

 

2019.10.16 15:34:20

Kosárlabda THURY GÁBOR

Európa-bajnoki nyolcadik volt, az Eb előtti selejtező legjobbjaként rádiós magnót kapott.

2019.10.08 11:00:09

Kosárlabda BOBORY BALÁZS

„Itt tényleg nem sírhatok, dolgozni kellett tovább, nem turistának érkeztem.” Először nyert bajnokit a Reggio Emilia.

2019.10.04 09:46:35

Kosárlabda nemzetisport.hu

Kosárlabda 2019–2020 – a sportágat szeretők számára kihagyhatatlan.

2019.09.25 11:40:26

Kosárlabda nemzetisport.hu

A női kosárlabda NB I 2019–2020-as idényének menetrendje.

2019.09.26 13:56:08

Kosárlabda nemzetisport.hu

A férfi kosárlabda NB I 2019–2020-as menetrendje.