Férfi kosár NB I: kitették Paksról az amerikai légióst

I. SZ.I. SZ.
2020.02.15. 07:40
Távozott Paksról, és már nem is fog visszatérni az Atomerőmű férfi kosárlabdacsapatához az amerikai Orlando Coleman, akinek szerződését felbontja az NB I-ben szereplő klub – tudta meg a teol.hu.

Coleman 16 mérkőzésen átlagosan 30 játékperc alatt 17 pontot szerzett meccsenként, de átlagosan csak egy gólpasszt jegyzett.

A Tolna megyei lap szerint Colemant az egyénieskedő stílusa mellett az is ellehetetlenítette Pakson, hogy bomlasztotta a csapategységet az öltözőben.

A teol.hu szerint már a hét végén meglehet Coleman utódja Dzunics Braniszlav csapatánál, amely sorozatban három bajnoki vereséget szenvedett el.

A bajnokság a válogatott szünetet követően, március 7-én folytatódik, az ASE a Kaposvárt fogadja.

Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Harmadszor is legyőzte hazai pályán az Atomerőműt, bronzérmes a Kaposvár a férfi kosár NB I-ben

Kosárlabda
2026.05.25. 20:08

Férfi kosárlabda NB I: egyenlített az Atomerőmű a bronzcsatában, Ferencz Csaba elbúcsúzott, kiesett a ZTE

Kosárlabda
2026.05.23. 20:54

A Falco legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda-bajnoki döntő harmadik meccsén

Kosárlabda
2026.05.22. 22:08

Ismét előnybe került a Kaposvár a férfi kosárlabda NB I bronzcsatájában

Kosárlabda
2026.05.20. 20:50

Férfi kosár NB I: kaposvári sikerrel rajtolt a bronzcsata, a Sopron lett a hetedik

Kosárlabda
2026.05.14. 20:35

Söprés az elődöntőben, zsinórban harmadszor is Olaj–Falco finálé lesz a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.05.08. 20:07

Az Olaj nagy csatában, a Falco magabiztosabban nyert idegenben a férfi kosár NB I elődöntőjében

Kosárlabda
2026.05.05. 19:58
Ezek is érdekelhetik