Női kosár: öt szekszárdi a magyar válogatott keretében

2017.12.19. 15:00
Öt kosaras kapott helyet a bajnoki tabellát veretlenül vezető Atomerőmű KSC Szekszárdból a női válogatott keretében, amely a jövő héten háromnapos összetartáson vesz részt.  

Az előző szezonban ezüstérmes klub honlapja szerint Székely Norbert szövetségi kapitány a két ünnep között Székesfehérváron tart edzéseket, ahová Bálint Réka, Studer Ágnes, Theodoreán Alexandra, Mansaré Manty és Gereben Lívia is meghívást kapott.

A Szekszárd az Európa-kupában is érdekelt, s a nyolcaddöntőbe jutásért zajló párharc csütörtöki visszavágóján a CMB Cargo UNI Győrt fogadja. Az első meccset múlt héten a tolnaiak nyerték Győrben 76–67-re.

Az első két Európa-bajnoki selejtezőjén győztes női válogatott jövő szerdán és pénteken délután egy-egy, csütörtökön két tréningen vesz részt Székesfehérváron.

Legfrissebb hírek

Laczka Miklós: A felelős gondolkodás áll hozzám közelebb

Kosárlabda
Tegnap, 9:14

Takács-Kiss Virág: A legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy eljutok idáig

Kosárlabda
2026.06.19. 07:21

Tornagyőzelemmel hangolt a vb-re a magyar női 3x3-as kosárválogatott

Kosárlabda
2026.05.26. 12:06

Női kosárlabda NB I: Rátkai Eszter távozott a bajnok Pécstől, folytatás Szekszárdon

Kosárlabda
2026.05.14. 11:45

Hegedűs Péter visszaépítené a bizalmat Győrben

Kosárlabda
2026.05.12. 10:50

WNBA: Juhász Dorka nélkül szenvedett egypontos vereséget a Minnesota

Amerikai sportok
2026.05.10. 10:22

Studer Ágnes a Pécs bajnoki címéről: „Kivételes csapatunk van”

Kosárlabda
2026.05.08. 11:34

Női kosárlabda NB I: egy győzelemre a bajnoki címtől a Pécs

Kosárlabda
2026.05.02. 16:04
Ezek is érdekelhetik