Női kosár: Szerbia legyőzésével 8 között az U18-as Eb-n
A magyar válogatott bejutott a legjobb nyolc közé a Sopronban zajló U18-as női kosárlabda Európa-bajnokságon.
Balogh Judit együttese a szerdai nyolcaddöntőben főként első félidei kiváló védekezésének köszönhetően 69-53-ra legyőzte a szerb csapatot.
A magyarok pénteken a negyeddöntőben az orosz-holland mérkőzés továbbjutójával játszanak.
U18-AS NŐI KOSÁRLABDA EB, SOPRON
NYOLCADDÖNTŐ
Magyarország–Szerbia 69–53 (22–10, 19–10, 15–18, 13–15)
Legfrissebb hírek

A magyar női válogatott ott lehet a 3x3-as kosárlabda Eb-n
Kosárlabda
2026.06.14. 17:43

Női kosárlabda: Dubei Debóra visszavonul a válogatottól
Kosárlabda
2026.05.19. 09:01

Hegedűs Péter visszaépítené a bizalmat Győrben
Kosárlabda
2026.05.12. 10:50
Ezek is érdekelhetik





