Férfi kosár: Schmidt Béla edzőből másodedző lett Pakson

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.06.14. 13:36
Schmidt Béla eddigi vezetőedző a továbbiakban másodedzőként szolgálja az Atomerőmű SE férfi kosárlabdacsapatát, utódjáról már zajlanak a tárgyalások – adta hírül az egyesület honlapja.

Hiába teljesítette az év elején megfogalmazott minimális elvárásokat a bajnokságot negyedik helyen záró Atomerőmű SE, a klub vezetőségének döntése értelmében a következő szezont új edzővel kezdi meg.

Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
1 órája

Harmadszor is legyőzte hazai pályán az Atomerőműt, bronzérmes a Kaposvár a férfi kosár NB I-ben

Kosárlabda
2026.05.25. 20:08

Férfi kosárlabda NB I: egyenlített az Atomerőmű a bronzcsatában, Ferencz Csaba elbúcsúzott, kiesett a ZTE

Kosárlabda
2026.05.23. 20:54

A Falco legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda-bajnoki döntő harmadik meccsén

Kosárlabda
2026.05.22. 22:08

Ismét előnybe került a Kaposvár a férfi kosárlabda NB I bronzcsatájában

Kosárlabda
2026.05.20. 20:50

Férfi kosár NB I: kaposvári sikerrel rajtolt a bronzcsata, a Sopron lett a hetedik

Kosárlabda
2026.05.14. 20:35

Söprés az elődöntőben, zsinórban harmadszor is Olaj–Falco finálé lesz a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.05.08. 20:07

Az Olaj nagy csatában, a Falco magabiztosabban nyert idegenben a férfi kosár NB I elődöntőjében

Kosárlabda
2026.05.05. 19:58
Ezek is érdekelhetik