Női kosár NB I: a Pécs volt edzője Szekszárdra igazolt
Zseljko Djokics lett az Atomerőmű-KSC Szekszárd NB I-es női kosárlabdacsapatának vezetőedzője – írja a teol.hu a tolnai megyeszékhely klubjának vezetőségére hivatkozva.
A szekszárdiak vasárnap este bontottak szerződést az eddigi trénerrel, a klubot 2011 novembere óta szolgáló Magyar Gergellyel, miután a KSC szombaton megalázó, 81–58-as vereséget szenvedett hazai pályán a rivális Ceglédi EKK-tól, s ezzel jelentős hátrányba került az alapszakasz hatodik helyéért zajló harcban.
A legutóbb a PEAC-Pécs-nél dolgozó Zseljko Djokics hétfőn meg is tartja első edzését a szekszárdi klubnál, amellyel egyelőre az idény végéig állapodott meg.
Legfrissebb hírek

Női kosárlabda NB I: vérátömlesztés az ezüstérmesnél
Kosárlabda
2026.06.04. 20:32

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője
Kosárlabda
2026.05.29. 15:34

Boros Júlia a DVTK kosárlabdacsapatának első új igazolása
Kosárlabda
2026.05.22. 14:33

Az év női kosárlabdázója is távozik Diósgyőrből
Kosárlabda
2026.05.21. 13:59
Ezek is érdekelhetik




