A portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu Európa-bajnokságon aranyérmet nyert a magyar női kajaknégyes 500 méteren.
A Kárász Anna, Kovács Katalin, Kozák Danuta, Douchev-Janics Natasa összetételű négyes 500 méteren Európa-bajnok lett a németek és a fehéroroszok előtt.
Ez volt a magyar küldöttség első aranyérme a portugáliai kontinensviadalon.
Legfrissebb hírek

Kopasz Bálint szerint a bajnok viselkedjen férfiként!
Kajak-kenu
2026.06.22. 11:02

Kajak-kenu Eb: Juhász és Kőhalmi is döntős 1000 méteren
Kajak-kenu
2026.06.12. 10:50
Ezek is érdekelhetik





