
Galló Vilmos visszatér Finnországba (Fotó: Tumbász Hédi)
Két válogatott jégkorongozó, Galló Vilmos és Ortenszky Tamás is klubot váltott: előbbi visszatért a finn KooKoo csapatához, utóbbi pedig a svájci Winterthurhoz szerződött.
A KooKoo honlapjának pénteki híradása szerint Galló Vilmos szerződése három idényre szól. A csatár 2019 és 2021 között már játszott a finn csapatban, azóta ismét Svédországban szerepelt, ahol pályafutása korábbi szakaszát is töltötte.
A másodosztályú Winterthur honlapja szerint Ortenszky Tamás szerződése két idényre szól. A hátvéd 2017 óta jégkorongozik Svájcban.
Legfrissebb hírek

Milánóban lett sportigazgató Szélig Viktor – hivatalos
Jégkorong
2026.06.11. 14:35

Sofron István: Nem ért váratlanul a döntés
Jégkorong
2026.06.11. 10:36

Galló Vilmos ezüstérmes a finn jégkorongélvonalban
Jégkorong
2026.05.13. 20:21
Ezek is érdekelhetik





