
A debreceni klub csütörtökön a honlapján emlékeztetett rá, hogy a kispadot tavaly nyáron vette át a kettős, majd rögtön szinte egy új keretet kellett kialakítania, mivel többen távoztak és jelentős volt az érkezők száma is. Az oldal felidézte, hogy a bajnokságban kezdetben nem alakult minden a terveknek megfelelően, ugyanakkor voltak szép eredményei a csapatnak, amely többek között legyőzte a címvédő Gyergyót, a magyar bajnok Ferencvárost és a többszörös Erste Liga-győztes Csíkszeredát is. Az alapszakasz előrehaladtával egyre jobb eredmények születtek, a legutóbbi öt meccsből négyszer győztesen hagyta el a pályát a fekete-fehér együttes.
Az alapvető célkitűzést teljesítve a DEAC jégkorongcsapata már biztosította a helyét a rájátszásban, ahol a tabella éllovasával kell majd nehéznek ígérkező párharcot vívnia az elődöntőbe jutásért.

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC




