Jégkorong MK: legyőzte a Fradit az Újpest és bejutott az elődöntőbe

Az Újpest jutott az elődöntőbe (Fotó: Vörös Dávid)
Az Újpest hazai jégen legyőzte az FTC-Telekomot a jégkorong Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján és bejutott a legjobb négy közé.
A zöld-fehérek kezdték jobban a találkozót, az első harmadot követően 1–0-s előnyben is voltak Josef Hrabal góljával. A második játékrész már az Újpesté volt, Nádasy Márton révén előbb egyenlített a lila-fehér együttes, majd Collin Shirley találatával már vezetett is. Azutolsó harmadban tovább növelték előnyüket a lila-fehérek Németh Attila szerezte meg a harmadik gólt. Innen az FTC már nem tudott visszajönni és búcsúzott a Magyar Kupától.
JÉGKORONG
MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
Újpesti TE–Ferencváros 3–1 (0–1, 2–0, 1–0)
A párharc első mérkőzésén: FTC–UTE 2–2
Továbbjutott az Újpest.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Három finn csatár marad a Ferencváros jégkorongcsapatánál
Jégkorong
2026.06.13. 16:48

Elhunyt Terjék István válogatott jégkorongozó
Jégkorong
2026.06.11. 07:06

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában
Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Ortenszky Tamással erősített a Ferencváros jégkorongcsapata
Jégkorong
2026.06.03. 21:07
Ezek is érdekelhetik



