Jégkorong MK: legyőzte a Fradit az Újpest és bejutott az elődöntőbe

L. M.L. M.
2023.01.04. 20:07
null
Az Újpest jutott az elődöntőbe (Fotó: Vörös Dávid)
Az Újpest hazai jégen legyőzte az FTC-Telekomot a jégkorong Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján és bejutott a legjobb négy közé. 

A zöld-fehérek kezdték jobban a találkozót, az első harmadot követően 1–0-s előnyben is voltak Josef Hrabal góljával. A második játékrész már az Újpesté volt, Nádasy Márton révén előbb egyenlített a lila-fehér együttes, majd Collin Shirley találatával már vezetett is. Azutolsó harmadban tovább növelték előnyüket a lila-fehérek Németh Attila szerezte meg a harmadik gólt. Innen az FTC már nem tudott visszajönni és búcsúzott a Magyar Kupától.

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
Újpesti TE–Ferencváros 3–1 (0–1, 2–0, 1–0)

A párharc első mérkőzésén: FTC–UTE 2–2
Továbbjutott az Újpest.

Legfrissebb hírek

Osztrák jégkorongliga: magyar válogatott hátvédjével hosszabbított az FTC

Jégkorong
2026.06.24. 16:41

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Magyar válogatott csatárral erősít az FTC férfi jégkorongcsapata

Jégkorong
2026.06.16. 18:35

Három finn csatár marad a Ferencváros jégkorongcsapatánál

Jégkorong
2026.06.13. 16:48

Elhunyt Terjék István válogatott jégkorongozó

Jégkorong
2026.06.11. 07:06

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában

Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Ortenszky Tamással erősített a Ferencváros jégkorongcsapata

Jégkorong
2026.06.03. 21:07

Elődöntőbe jutott a címvédő Gyergyó és a Brassó az Erste Ligában

Jégkorong
2026.03.16. 21:08
Ezek is érdekelhetik