A DVTK Jegesmedvék történetük során másodszor nyerték meg a jégkorong Magyar Kupát, a szombati fináléban 4–0-ra győzték le az Újpestet. A döntőn ott volt Ganxsta Zolee és Bódog Tamás, a DVTK labdarúgócsapatának vezetőedzője is. Tekintse meg Török Attila legjobb fotóit a mérkőzésről.

Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában
Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Gulyás Michelle: Túllendültem a tavaly történteken
Egyéb egyéni
2026.03.11. 10:22
Ezek is érdekelhetik




