„Volt egy nagyon magas támadójuk" – Jordánia szövetségi kapitánya is kiemelte Benbualit
Jordánia szövetségi kapitánya, Dzsamal Szellami is kiemelte, hgy Nadir Benbuali beállása döntően befolyásolta az algéria elleni mérkőzésüket, melyen az első félidőben 1–0-ra még vezettek, de végül 2–1-es vereséget szenvedtek. Mint ismert, az afrikaiak első gólját a győri csatár fejelte szöglketből.
„Általánosságban elmondható, hogy nagyszerű mecset játszottunk, és büszkének kell lennünk a teljesítményünkre, jobban játszottunk, mint az első meccsen. Az algériai csapat néhány cseréje változtatta meg a játékot. Volt egy nagyon magas támadójátékosuk – célzott Szellami a 190 centiméter magas győri Nadir Benbualira, aki a szünetben állt be csereként és egy szöglet utáni fejessel ő egyenlített a második félidőben. – Azt hiszem, a tapasztalatlanságunk az oka, hogy két szögletből is gólt tudott szerezni az ellenfél.”
További nyilatkoizatok a meccsről:







