Videó: Shaqiriék a Népligetben – így edzettek a svájciak
A svájci labdarúgó-válogatott pénteken a Groupama Arénában 3–2-re legyőzte a mieinket a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában. Xherdan Shaqiriék a találkozó után nem utaztak haza, szombat délelőtt még a Ferencváros népligeti edzőkomplexumában gyakoroltak. Vladimir Petkovic szövetségi kapitány műfüvön vezényelt edzést a játékosoknak, megkezdve ezzel a ráhangolódást az Andorra elleni hétfői meccsre.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik







