Vb 2014: Chile fizethet a jegy nélkül randalírozók miatt
A FIFA szimbolikus, 1000 svájci frankra (252 ezer forintra) büntette meg a chilei szövetséget, amiért a válogatott szurkolóinak egy csoportja jegy nélkül próbált betörni a spanyolok ellen.
A belépő nélkül a Maracana Stadionhoz érkezett drukkerek a kezdés előtt megrohamozták a sajtóközpontot, hogy azon keresztül a nézőtérre jussanak. A rendőrség hamar úrrá lett a helyzeten, a randalírozók közül 85 drukkernek 72 órán belül el kellett hagynia Brazíliát.
A chileiek a spanyolok legyőzése után a csoportból is továbbjutottak, és a nyolcaddöntőben a házigazda brazilokkal találkoznak szombaton Belo Horizontéban.
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

Így fest a konföderációk tabellája az első forduló után
Foci vb 2026
2026.06.18. 10:13

Újabb furcsa FIFA-szabály: a hosszú csók tilos!
Foci vb 2026
2026.06.18. 09:24
Ezek is érdekelhetik



