Messi nagyapja: Gyenge a gyerek, nem fut eleget

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.06.29. 18:34
null
Lionel Messi látszólag jó ezen a vb-n, de a nagyapja máshogy gondolja (forrás: yahoo.com)
Külső szemmel nézve minden rendben Messivel, hiszen szórja a gólokat, továbblőtte Argentínát. Nagyapja szerint viszont még gyenge.

 

Igaz, hogy Messi már négy gólt rúgott ezen a vébén, és bevitte Argentínát a legjobb 16 közé, anyai nagyapja, Antonio Cuccitini szerint még mindig nem elég meggyőző a teljesítménye.

„Nekem kicsit gyengének tűnik, mert nem fut annyit, amennyit szokott" – mondta a nagyapa a rosariói Channel 3-nak.

„Spanyolországban fel volt húzva. Most nem fut. Nem vagyok lenyűgözve."

Ráadásul kicsit aggódik is az öreg az unokája miatt.

„Látom, hogy sokszor hány, és ez megijeszt. Fogalmam sincs, hogy mitől van ez. Azt mondják, az idegeskedéstől, de ebben nem vagyok teljesen biztos. Lionel valaha sokat futott. Ez nagyon aggasztó, és nem tudok segíteni rajta."

Messi többször is elhányta magát a pályán az utóbbi hónapokban a válogatottban és a Barcelonában egyaránt. A hivatalos közlemények szerint a feszültségtől, de Tata Martino azt mondta, hogy még az előző szezonban történhetett valami Messivel, és hogy jó lenne megvizsgáltatni egy specialistával.

Cuccitini a kritikája ellenére nagyon bizakodó.

„Egyre jobb lesz a következő meccseken. Nem isten, hogy mindenre képes legyen, de egyre jobban fog játszani."

Antonio Cuccitini az unokája képével (forrás: thethao237.vn)
Antonio Cuccitini az unokája képével (forrás: thethao237.vn)
Legfrissebb hírek

Videó: 20 éve szerezte meg első gólját a Barcában Lionel Messi

Spanyol labdarúgás
2025.05.01. 13:35

No Messi, no party – oda a Miami veretlensége az MLS-ben

Minden más foci
2025.04.28. 08:31

Messiék nehéz helyzetbe kerültek a Bajnokok Kupájában

Minden más foci
2025.04.25. 08:24

Sallói duplázott, a Sporting nyolcgólos meccsen nyert, míg Gazdagék Lionel Messiék ellen szenvedtek vereséget – videók

Légiósok
2025.04.20. 08:41

Cristiano Ronaldo és Messi egy csapatban? Buenos Airesben összejöhet

Minden más foci
2025.04.16. 12:12

Legjobbak, legszebbek – Deák Zsigmond publicisztikája

Minden más foci
2025.04.10. 23:28

Messi duplázott, a Miami a négy közé jutott a CONCACAF Bajnokok Kupájában

Minden más foci
2025.04.10. 10:00

Ki minden idők legjobb futballistája Szoboszlai, Kerkez és Dzsudzsák szerint?

Magyar foci
2025.04.09. 11:10
Ezek is érdekelhetik