
A selecciónnal vb-t és Eb-t nyerő mester a 2014-es világbajnokság után távozik (Fotó: Action Images – archív)
A német válogatott a favoritja a 2014-es brazíliai világbajnokságnak – ez a véleménye Vicente del Bosquénak, a vb- és Eb-címvédő spanyol válogatott szövetségi kapitányának.
„A német labdarúgás minden részletében megfelel a modern kor elvárásainak. A Bayern München és a Dortmund a héten leckét adott mindebből, s ha ezt a stílust és hatékonyságot át tudják menteni a válogatottra, a német válogatott lesz a jövő évi világbajnokság legfőbb esélyese” – mondta a spanyol EFE hírügynökségnek a 62 éves szakember.
A 2010-ben világbajnok, 2012-ben Európa-bajnok Bel Bosque ragaszkodik elhatározásához, hogy a jövő évi vb legyen az utolsó feladata szövetségi kapitányként.
„A brazíliai világbajnokság lesz az utolsó alkalom, hogy a válogatott kispadján ülök. Hogy utána mi lesz, még nem tudom. Talán kapok valami más munkát a spanyol szövetségben” – mondta Del Bosque.
Legfrissebb hírek

Lenny, a zseni – Több mint ígéret Lennart Karl
Képes Sport
2025.12.14. 13:15
Ezek is érdekelhetik






