Vb 2010: Mi vagyunk a felelősek a vereségért - Dirk Kuyt

Vágólapra másolva!
2010.07.12. 00:07
Csalódottan nyilatkozott a Spanyolország ellen 1–0-ra elveszített világbajnoki döntő után Dirk Kuyt, a holland labdarúgó-válogatott támadója. A Liverpool játékosa ennek ellenére elismerte, jó helyre került a világbajnoki trófea.

„Elképesztően csalódottak vagyunk, hiszen olyan közel voltunk a célhoz. Mi vagyunk a felelősek a vereségért. Igaz, néha úgy éreztem, hogy néhány döntés a spanyoloknak kedvezett, mint például Heitinga esetében. De végülis Spanyolország jogosan lett világbajnok" – nyilatkozta a döntő után Dirk Kuyt, a hollandok támadója.

„Robben helyzeteinél megvolt az esélyünk arra, hogy gólt szerezzünk, emiatt vagyunk dühösek és csalódottak. Olyan közel voltunk a célhoz, és a helyzeteink is megvoltak. De így alakult" – tette hozzá Kuyt.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az ifi BL-ben sem tartoznak az elithez a magyar csapatok

Utánpótlássport
14 órája

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:04

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:17

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:54

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:48

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.28. 19:47

Kiterjedt áramszünet sújtja Spanyolországot, felfüggesztették a madridi tenisztornát

Tenisz
2025.04.28. 15:16

Dudás Hunor: A Football Forum Hungary globálisan is jelentős esemény lett

Minden más foci
2025.04.28. 08:18
Ezek is érdekelhetik