Vb 2010: Argentína elhitte, hogy világbajnok lesz - Egervári

2010.07.03. 18:09
Egervári Sándor, a magyar olimpiai válogatott edzője szerint Argentína már elhitte, hogy megnyeri a világbajnokságot. Ezért is futott bele csúnya (0–4) verésbe a Németország elleni negyeddöntőben.

„Argentína elhitte, hogy világbajnok lesz, és ez lett a veszte. Látszott, hogy Maradona mentálisan rosszul készítette fel a csapatot, nagyon elbizakodottan álltak hozzá a mérkőzéshez, amelyen végül meglepő eredmény született" – mondta Egervári.

A szakember a Magyar Gyermeklabdarúgó-szövetség meghívásának tett eleget a káposztásmegyeri Aquaworldben, ahol elmondta a véleményét a Nemzeti Sport Online tudósítójának.

Legfrissebb hírek

Jorge Messi halálhírét keltette az argentin riporternő, majd felmondott

Foci vb 2026
19 órája

Paraguayi kérdés: legális-e a mesterséges intelligenciát használni mérkőzés közben?

Foci vb 2026
2026.06.19. 09:42

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Nemzetközi sajtóvisszhang: „Álljatok készen: a 10-es újra itt van!”

Foci vb 2026
2026.06.17. 11:37

Messi előtt tiszteleg a sportvilág

Foci vb 2026
2026.06.17. 11:04

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre

Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48

Mbappé és Haaland duplázott, Messi triplázott – a hatodik vb-játéknap videós összefoglalója

Foci vb 2026
2026.06.17. 07:55

Messi: Szeretek focizni, kölyökkorom óta ez a szenvedélyem

Foci vb 2026
2026.06.17. 06:05
Ezek is érdekelhetik