Vb 2010: a német játékosok a hátsó ajtón hagyták el a repülőteret

2010.07.12. 15:13
Hétfő reggel hazaérkezett a dél-afrikai világbajnokságon bronzérmet szerző német válogatott. Noha a Nationalelfnek nem kellett szégyenkeznie a tornán nyújtott teljesítménye miatt, a játékosok mégis a hátsó ajtón hagyták el a frankfurti repülőteret.

A repülőtéren gyülekező több száz szurkoló így hiába várt, hiszen egy pillanatig sem láthatta a labdarúgókat.

Érdekesség, hogy a játékosok a tízórás repülőút alatt értesültek a döntő eredményéről: a repülőgép kapitánya a fedélzeti rádión „tudósította" a mérkőzést.

A tornán öt gólig jutó Thomas Müller is ilyen úton szerzett tudomást arról, hogy ő nyerte meg a gólkirálynak járó Aranycipőt és a legjobb fiatal játékosnak járó díjat is.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Vb-történelem: Maradona szenved, gólt lő, őrjöng, majd...

Minden más foci
2026.06.21. 13:37

A cseh kapitány mindenkit meglepett a Dél-Afrika elleni döntetlen után

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:48

Elaludtak a csehek, Dél-Afrika büntetett Atlantában

Foci vb 2026
2026.06.18. 20:00

Dél-Afrika büntetőből egyenlített, 1–1 a vége

Foci vb 2026
2026.06.18. 19:50
Ezek is érdekelhetik