Vb 2010: Shakira miatt indult késve a német válogatott gépe Dél-Afrikába

2010.06.06. 22:52
Vasárnap este elindult Dél-Afrikába a negyedik világbajnoki címére hajtó német válogatott. Joachim Löw szövetségi kapitány legénységének gépe azonban csak 30 perces késéssel szállt fel a frankfurti repülőtérről, ugyanis egy fontos utas késve érkezett – Shakiráról, a kolumbiai énekesnőről van szó.

A Kicker online kiadása szerint a világbajnokság egyik hivatalos dalát éneklő Shakira késve érkezett meg Madridból, a Nationalelf játékosai ezért kényszerültek várakozásra.

A kolumbiai popsztár megérkezése után a fedélzeti mikrofonon keresztül sok sikert kívánt a német válogatottnak a pénteken kezdődő világbajnokságra.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Vb-történelem: Maradona szenved, gólt lő, őrjöng, majd...

Minden más foci
2026.06.21. 13:37

A cseh kapitány mindenkit meglepett a Dél-Afrika elleni döntetlen után

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:48

Elaludtak a csehek, Dél-Afrika büntetett Atlantában

Foci vb 2026
2026.06.18. 20:00

Dél-Afrika büntetőből egyenlített, 1–1 a vége

Foci vb 2026
2026.06.18. 19:50
Ezek is érdekelhetik