Vb 2010: Paraguay legyőzte a görögöket, Barrios megint betalált

2010.06.02. 20:34
Paraguay 2–0-ra legyőzte Görögországot a két világbajnoki résztvevő felkészülési mérkőzésén.

A találkozó már az első félidőben eldőlt: Enrique Vera a kilencedik percben szerezte meg a vezetést, majd Lucas Barrios állította be a végeredményt a 25. percben.

Az argentin születésű, áprilisban honosított futballista Paraguay legutóbbi meccsén is eredményes volt, akkor Elefántcsontpart ellen (2–2) talált be.

A szintén világbajnoki résztvevő Honduras is pályára lépett ma este, de nem tudta megverni Azerbajdzsánt, gól nélküli döntetlen született a meccsen.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
GÖRÖGORSZÁG–PARAGUAY 0–2 (0–2)
GÖRÖGORSZÁG: Corvasz – Szeitaridisz, Kirjakosz (Karagunisz, a szünetben), Papadopulosz, Toroszidisz – Ninisz (Vintra, a szünetben), Ciolisz, Kacuranisz (Pacacoglu, 59.) – Szalpigidisz (Hariszteasz, a szünetben), Szamarasz, Kapetanosz (Szpiropulosz, 75.)
PARAGUAY: Villar – Bonet (Ácaraz, 60.), Da Silva, D. Verón (Santana, 74.), Morel (Caniza, 66.) – Vera (Barreto, 60.), Riveros (Ortigoza, 80.), V. Cáceres, A. Torres – Barrios (Benítez, 64.), Santa Cruz
Gólszerzők: Vera (9.), Barrios (25.)

Azerbajdzsán–Honduras 0–0