Vb 2010: Megmutattuk, hogy nem véletlenül vagyunk itt - Budebuz

2010.06.18. 23:06
Riad Budebuz, az algériai labdarúgó-válogatott középpályása nem titkolta, hogy az angolok magabiztos nyilatkozataiból merítettek erőt a számukra dicséretes eredménnyel (0–0) végződő péntek esti világbajnoki csoportmérkőzéshez.

„Örömmel tölt el bennünket a döntetlen, pláne azok után, hogy az utóbbi napokban az angolok a médián keresztül egyértelművé tették, hogy lebecsülnek minket. Minden erőnkkel azon voltunk, hogy megmutassuk nekik, jó csapatunk van, és nem véletlenül vagyunk itt a világbajnokságon. A mai este abból a szempontból is hasznos volt, hogy érezhettük, megvannak az eszközeink arra, hogy utolsó meccsünkön legyőzzük az amerikaiakat. De az biztos, hogy meg kell dolgoznunk érte!" – jelentette ki Riad Budebuz, az algériaiak középpályása.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
6 órája

Benbuali játékára akkor lehet számítani, ha Algéria nagy bajba kerül

Foci vb 2026
9 órája

Afrikai-ázsiai párharc a vb-n maradásért

Foci vb 2026
11 órája

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
14 órája

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
15 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
15 órája

Paraguayi kérdés: legális-e a mesterséges intelligenciát használni mérkőzés közben?

Foci vb 2026
2026.06.19. 09:42

A cseh kapitány mindenkit meglepett a Dél-Afrika elleni döntetlen után

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:48
Ezek is érdekelhetik