Vb 2010: Klose érzelmi okokból 2012-ig mindenképp maradna

2010.06.30. 13:32
Miroslav Klose, a labdarúgó-világbajnokság negyeddöntőjére készülő német válogatott támadója kijelentette, lengyel születésű lévén feltétlenül szeretne részt venni a 2012-es Európa-bajnokságon.

„Nagy vágyam, hogy a 2012-es Európa-bajnokságig válogatott legyek – olvasható a 32 esztendős játékos nyilatkozata a Sport Bildben. – Lengyelországban születtem, ott él a családom, szeretem az országot és a lakóit is. Fantasztikus lenne részt venni egy ottani világversenyen!”

Klose a napokban arról beszélt, addig szeretne futballozni, „ameddig a lába bírja”. Mint ismert, a két év múlva esedékes kontinensbajnokságot Lengyelországban és Ukrajnában rendezik meg.

Németország szombaton lép pályára a vb-elődöntőbe kerülésért, ellenfele Argentína lesz.

Legfrissebb hírek

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
22 órája

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
Tegnap, 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
Tegnap, 9:21

Paraguayi kérdés: legális-e a mesterséges intelligenciát használni mérkőzés közben?

Foci vb 2026
2026.06.19. 09:42

A cseh kapitány mindenkit meglepett a Dél-Afrika elleni döntetlen után

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:48

Elaludtak a csehek, Dél-Afrika büntetett Atlantában

Foci vb 2026
2026.06.18. 20:00
Ezek is érdekelhetik