Vb 2010: két nap gyengélkedés után jobban van a dánok kapitánya

2010.06.10. 20:40
Jó hír a dán futballszurkolóknak: kétnapi gyengélkedés után ma már ismét a szövetségi kapitány, Morten Olsen vezette a dán válogatott edzését.

A 60 éves szakember kedden dőlt ágynak vírusos fertőzéssel, és az elmúlt két napban ki sem tudott kelni ágyából. Távollétében segítője, Peter Bonde irányította a dánok gyakorlásait.

Olsen még nem épült fel teljesen, így az edzés után nem tudta megtartani sajtótájékoztatóját.

Dánia június 14-én, a holland válogatott ellen játssza első mérkőzését a dél-afrikai világbajnokságon.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Vb 2026: kifogásolják a gyep minőségét a döntő helyszínén

Foci vb 2026
2026.06.22. 12:04

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Paraguayi kérdés: legális-e a mesterséges intelligenciát használni mérkőzés közben?

Foci vb 2026
2026.06.19. 09:42

A dán kapuslegenda szerint Roberto Martínez újabb válogatottat tesz tönkre

Foci vb 2026
2026.06.18. 16:36

Statisztikák: öt meccs után továbbra sincs európai siker a vb-n

Foci vb 2026
2026.06.14. 00:13
Ezek is érdekelhetik