A Japán–Kamerun világbajnoki csoportmérkőzést (1–0) eldöntő Honda Keiszuke elégedett volt csapata teljesítményével. Vélhetően csak növeli örömét, hogy a találkozó előtti napon ünnepelte 24. születésnapját.
„Az utóbbi időben nem szállítottunk túl jó eredményeket, és hogy őszinte legyek, a hangulat sem volt a legjobb a csapaton belül. Ma azonban a legjobbunkat nyújtottuk, és nagyon jó eredményt értünk el” – nyilatkozta a meccs legjobbjának megválasztott Honda Keiszuke, aki egyébként vasárnap ünnepelte 24. születésnapját. Győztes góljánál aligha kívánt magának szebb születésnapi ajándékot…
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






