Vb 2010: a német válogatott és Shakira is megérkezett Dél-Afrikába

2010.06.07. 08:42
A háromszoros világbajnok német válogatott is megérkezett a pénteken kezdődő világbajnokság helyszínére, Dél-Afrikába.

Joachim Löw szövetségi kapitány legénysége 7 óra 12 perckor landolt a johanessburgi repülőtéren.

Arról már beszámoltunk, hogy a Nationalelfet szállító repülőgép félórás késéssel indult útnak, mivel a világbajnokság egyik hivatalos dalát éneklő Shakira késve érkezett meg Madridból. A kolumbiai popsztár megérkezése után a fedélzeti mikrofonon keresztül elnézést kért a kellemetlenségért, és sok sikert kívánt a német válogatottnak a pénteken kezdődő világbajnokságra.

Németország az ausztrál, a szerb és a ghánai válogatottal szerepel egy csoportban a tornán.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Vb-történelem: Maradona szenved, gólt lő, őrjöng, majd...

Minden más foci
2026.06.21. 13:37

A cseh kapitány mindenkit meglepett a Dél-Afrika elleni döntetlen után

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:48

Elaludtak a csehek, Dél-Afrika büntetett Atlantában

Foci vb 2026
2026.06.18. 20:00

Dél-Afrika büntetőből egyenlített, 1–1 a vége

Foci vb 2026
2026.06.18. 19:50
Ezek is érdekelhetik