
<a href="http://www.nemzetisport.hu/nso_galeria/ger-srb">A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!</a>
A szerb labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte Németországot a világbajnokság D-csoportjának második fordulójában, miután Miroslav Klose kiállítása után Milan Jovanovics révén betalált, és a folytatásban sikeresen őrizte az előnyt. A második félidőben Németország hiába támadott tíz emberrel, Lukas Podolski még büntetőt is hibázott, így a végén a szerbek örülhettek. A mérkőzés legjobb képeit megtekintheti képgalériánkon!
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29
Ezek is érdekelhetik






