Vb 2010: ezúttal a kolumbiai válogatottat rabolták ki

2010.05.28. 10:04
Újabb válogatottat raboltak ki a nyári labdarúgó-világbajnokság helyszínén, Dél-Afrikában. A johannesburgi rendőrség tájékoztatása szerint ezúttal a kolumbiai csapat volt az áldozat.

A rendőrség szóvivője, Eugene Opperman elmondta: a kolumbiai válogatott edzést tartott, ami alatt a szállodai szobájukból több értéket is eltávolított a létesítmény két dolgozója.

Az eset abban a johannesburgi szállodában történt, amelyben a szlovén csapat fog megszállni a vb ideje alatt.

Kolumbia csütörtökön játszott felkészülési mérkőzést Dél-Afrikával, amelyen 2–1-es vereséget szenvedett.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról érkezett a Csíkszereda harmadik nyári szerzeménye

Minden más foci
4 órája

Vb 2026: kifogásolják a gyep minőségét a döntő helyszínén

Foci vb 2026
5 órája

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
6 órája

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
7 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
7 órája

Paraguayi kérdés: legális-e a mesterséges intelligenciát használni mérkőzés közben?

Foci vb 2026
2026.06.19. 09:42

Arsavin az üzbég szurkolók között – videó

Foci vb 2026
2026.06.18. 19:43

Alighanem ez a vb egyik legszebb pillanata...

Foci vb 2026
2026.06.18. 11:00
Ezek is érdekelhetik