Szoboszlai Dominik Musiala góljáról: „Jobb, ha nem mondok véleményt”
„Jobb, ha nem mondok véleményt, mert utána abból lesz a probléma. Látszott, hogy meglökték a Willit, aki nem egy kicsi játékos, hogy a szél elfújja. Én úgy gondolom, hogy fault volt, de inkább hagyjuk is ezt” – mondta Szoboszlai Dominik az M4 Sport mikrofonja előtt.
Mindez kísértetiesen hasonlított egy 2014-es José Mourinho-nyilatkozatra, amikor a portugál – miután a Chelsea kispadján 1–0-ra kikapott az Aston Villától – a következőket mondta a játékvezetésről: „Jobbnak látom, ha nem mondok semmit. Ha beszélek, akkor nagy bajban leszek, és én nem akarok kalamajkába keveredni.”
Legfrissebb hírek

Eltanácsolták a futballtól a német válogatott hősét
Foci vb 2026
2026.06.21. 12:22

Julian Nagelsmann: Deniz Undav brutális befejező
Foci vb 2026
2026.06.21. 01:37

Ivószünet – német módra
Foci vb 2026
2026.06.21. 01:13

Elkezdődött a német–elefántcsontparti csata
Foci vb 2026
2026.06.20. 22:00
Ezek is érdekelhetik



