Eb 2020: már több mint 100 ezren írtak alá a petíciót, hogy játsszák újra a döntőt

Chiellini (balra) nem finomkodott Sakával (jobbra) (Fotó: Getty Images)
Már több mint 100 ezer – vélhetően angol – elégedetlen szurkoló írta alá azt a petíciót, hogy játsszák újra az Európa-bajnoki-döntőt, mivel úgy gondolják, a játékvezető elfogultan vezette a finálét – írta meg a SPORTbible.
A szurkolók elsősorban azt nehezményezik, hogy a mérkőzés játékvezetője, Björn Kuipers nem állította ki Giorgio Chiellinit a Bukayo Sakával szemben elkövetett szabálytalansága után. A change.orgon található petíció leírásában az áll, hogy nem volt fair a döntő, és hogy az olaszok rengeteget szabálytalankodtak, ezért nem lett volna szabad teljes létszámban befejezniük a meccset. Hangsúlyozzák, hogy sportszerűtlen volt a találkozó, és ezért egy nem elfogult játékvezetővel újra kellene a finálét játszani.
Nos, kíváncsian várjuk, mi sül ki belőle.
Legfrissebb hírek

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben
Foci vb 2026
2026.06.25. 07:33

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő
Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n
Minden más foci
2026.06.23. 21:52

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője
Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17
Ezek is érdekelhetik



