Kedden jelentkezik először az NSO Tv Eb-magazinja, az Irány Franciaország! Az első részben felidézzük a mámoros novemberi estét, amelyen válogatottunk legyőzte Norvégiát, és kijutott a kontinenstornára, majd Dibusz Dénes segítségével bemutatjuk a telki edzőközpontot. Az Irány Franciaország! minden kedden újabb résszel jelentkezik a Nemzeti Sport Online-on.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik






