Eb 2016: fegyelmi eljárás indul a grúzok ellen az ölelkezés miatt

MTI MTIMTI MTI
2015.04.01. 13:44
Fegyelmi eljárást indított a grúzok ellen az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA).

A lépésre azért került sor, mert vasárnap Tbilisziben, a németek elleni Eb-selejtező vége előtt több szurkoló is a pályára rohant, hogy megölelje a játékosokat, s ezért meg kellett állítani a játékot. Az UEFA szerdai közlése szerint emellett vizsgálják a pirotechnikai eszközök használatát is.

Az ügy május 21-én kerül a szövetség illetékes bizottsága elé.

A vasárnapi meccset a világbajnok németek nyerték meg 2–0-ra.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: lágyéksérülés miatt nem edzett a németek balbekkje

Foci vb 2026
2026.06.24. 21:31

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Manuel Neuer: A cserék is jó energiákat hoztak a játékba

Foci vb 2026
2026.06.14. 22:55

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30

Német kiütés, Miroslav Klose elindul a vb-gólrekordig vezető úton

Minden más foci
2026.06.01. 12:22

Erdély Csanád: Ha az elején nekünk beakadna egy gól, az lélektanilag nagyon jó tenne velünk

Jégkorong
2026.05.21. 12:45

Felkészülés: Mikautadze duplájával nyertek a grúzok Litvániában

Minden más foci
2026.03.29. 18:01

Feröerrel, Montenegróval és Koszovóval játszunk a férfi kézilabda Eb-selejtezősorozatban

Kézilabda
2026.03.26. 19:54
Ezek is érdekelhetik