Zlatan Ibrahimovic, a svéd labdarúgó-válogatott legnagyobb csillaga igencsak elkeseredetten jött le a pályáról az Ukrajna elleni 2–1-es vereség után.
„Ezt nehéz elviselni. Ilyen nincs, ezt a meccset meg kellett volna nyerni! 1–0-ra vezettünk, kézben tartottuk akkor a meccset. Eldobtuk ezt az előnyt, hihetetlen. Magunknak adtuk a nehéz feladatot: az angolok és a franciák ellen kell most már javítanunk a hibánkat” – nyilatkozta Ibrahimovic az SVT-nek.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






