El: megvan a Sampdoria elleni keret, ma érkezik Budapestre a Loki

2010.12.15. 09:28
Ma érkezik meg Budapestre, a csütörtök esti labdarúgó Európa-liga-mérkőzés helyszínére a Debrecen küldöttsége. A Loki 18-as kerete az adott körülmények között a lehető legerősebb.

A már régóta sérült Kulcsár Tamás és Farkas Balázs mellett Rezes László és Szilágyi Péter bajlódik kisebb sérüléssel, így ők nem utaznak Budapestre – adta hírül a DVSC-TEVA hivatalos honlapja. A keret ma délután 17 órakor tart edzést, az olasz Sampdoria elleni mérkőzés csütörtökön 21.05-kor kezdődik a Puskás Ferenc Stadionban.

A játékosok a Hotel Nagyerdőben közösen elfogyasztott reggeli után kelnek útra Budapest felé, és előreláthatóan 12.30 és 13 óra között érkeznek meg szokásos szálláshelyükre, a Ramada Plaza Budapest szállodához.

A Sampdoria szintén szerdán érkezik meg a magyar fővárosba, az olaszok tartalékos keretében ott található a magyar válogatott Koman Vladimir is. Akárcsak a magyar bajnok, a Sampdoria is kénytelen volt lemondani a továbbjutás lehetőségéről.

A csoportmérkőzéseket lezáró Debrecen–Sampdoria találkozót a Story Tv4 élőben közvetíti csütörtökön 21.05 től!

A DVSC-TEVA KERETE
Mindaugas Malinauskas, Verpecz István; Bernáth Csaba, Nagy Zoltán, Dajan Simac, Mirszad Mijadinoszki, Laczkó Zsolt, Fodor Marcell, Dombi Tibor, Bódi Ádám, Szakály Péter, Kiss Zoltán, Varga József, Luis Ramos, Czvitkovics Péter, Yannick Mbengono, Kabát Péter, Adamo Coulibaly
AZ I-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. PSV 5 4 1 0 10–3 +7  13
2. Metaliszt Harkiv 5 3 1 1 9–4 +5  10
3. Sampdoria 5 1 2 2 4–5 –1  5
4. Debrecen 5 0 0 5 2–13 –11  0

 

 

Legfrissebb hírek

Sportszerűségből jeles: odaadta a cipőjét, zokniban irányított a DVSC Kézilabda Akadémia szakmai igazgatója

Kézilabda
12 perce

Erdélyi Benedek a szabadnapján is kondizik – és meccsekre jár

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:06

Az ETO a bajnoki címért, a DVSC a kupaindulásért, a Kanizsa az NB II-ért küzd

Labdarúgó NB I
2026.05.11. 17:52

Az FTC 51 gólt szórt Dunaújvárosban a női kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2026.05.09. 17:42

Bárány Donát: Erősebben akarok visszatérni!

Labdarúgó NB I
2026.05.09. 08:24

Unai Emery hatodjára döntős, ötödször nyerhet az El-ben, de egész Európát uralják a spanyol vezetőedzők

Bajnokok Ligája
2026.05.08. 14:18

Tóth Alex egyre közelebb a BL-álomhoz; Spanyolország nyerte a pluszhelyért vívott koefficienscsatát

Bajnokok Ligája
2026.05.08. 13:16

„Ez volt a klub történetének egyik legmeghatározóbb tizenegyesgólja” – Buendía az Aston Villa döntőbe jutása után

Európa-liga
2026.05.08. 08:47
Ezek is érdekelhetik