El: két debreceni labdarúgó randalírozott Harkivban - lapértesülés
Két debreceni labdarúgó randalírozott Harkivban, miután a DVSC 2–1-re kikapott az ukrán Metaliszt vendégeként Európa-liga-mérkőzésen – adta hírül csütörtökön internetes oldalán több ukrán újság.
A lapok szerint a futballisták – akiket nem neveztek meg – kora hajnalban megrongálták a harkivi lengyel főkonzulátus előtti őrbódét. A hatóságok őrizetbe vették őket, majd adatfelvételt követően távozhattak a rendőrségről.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31
Ezek is érdekelhetik






