Játékvezetés: Kassai Viktor vezeti az Európa-liga egyik negyeddöntőjét
Az UEFA játékvezetői bizottsága kijelölte a nemzetközi kupasorozatok következő körének játékvezetőit. Kassai Viktorra ezúttal az Európa-liga egyik negyeddöntőjének visszavágója vár április 8-án – de csak két nappal a meccs előtt hirdetik ki, hogy konkrétan melyik találkozóra küldik.
Mivel közismert, hogy ebben a kupában tesztelik a hat játékvezetőből álló rendszert, ezért két állandó asszisztense – Erős Gábor és Vámos Tibor – mellett Szabó Zsolt, Vad II István, valamint Fábián Mihály alkotja az utazó csapatot.
Megérkezett az MLSZ-be a futsal bajnokcsapatok döntőjének küldése is, amelyben az UEFA illetékesei közölték, hogy a januári futsal Európa-bajnokság fináléjának egyik bírája, Kovács Gábor feladatot kap az április 23-25. között Portugáliában megrendezésre kerülő tornán, amelyre összesen négy játékvezetőt hívtak meg.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a legidősebb magyar FIFA-játékvezető
Labdarúgó NB I
2026.02.19. 15:52

Ukrán játékvezető a Ferencváros csütörtöki El-mérkőzésén
Európa-liga
2026.01.20. 15:15

A Ferencváros másodszor kap görög játékvezetőt az El-ben
Európa-liga
2025.12.09. 09:33
Ezek is érdekelhetik





