Két Konferencialiga-mérkőzésen is magyar videobírók működnek közre

Bognár Tamás Ostravában lesz videobíró (Fotó: Szabó Miklós)
Három magyar játékvezető működik közre videobíróként a Konferencialiga 3. selejtezőkörének csütörtöki mérkőzésein.
Magyar játékvezetők nem kaptak szerepet a Konferencialigában, három magyar bíró azonban videósként ott lesz a csütörtöki játéknapon.
Vad II István Joonas Jaanovits munkáját segíti, az Universitatea Craiova–Spartak Trnava mérkőzés játékvezetői csapatának többi tagja Észtországból érkezik, a magyar bíró lesz az egyes számú videós.
Bognár Tamás és Karakó Ferenc a Banik Ostrava–Austria Wien találkozón működik közre, a játékvezetői hatost négy svéd egészíti ki, Mohammed Al-Hakim lesz a vezetőbíró.
Legfrissebb hírek

Folytathatja a vb-t a német játékvezető
Foci vb 2026
Tegnap, 13:55

Kovács István először vezet vb-mérkőzést
Foci vb 2026
2026.06.17. 15:08
Ezek is érdekelhetik






