Torna: kihirdették a magyar női Eb-csapatot

Kovács Zsófia is remélhetőleg ott lehet társaival az Eb-n (Fotó: Árvai Károly)
Kijelölte az Eb-csapatot a női tornaválogatott kapitánya, Draskóczy Imre, döntése értelmében az antalyai kontinensviadalon Kovács Zsófia (DKSE), Székely Zója (FTC), Mayer Gréta (DKSE), Szilágyi Nikolett (DEAC) és Czifra Bettina Lili (DKSE) képviseli a magyar színeket – az Európa-bajnokságot április 11. és 16. között rendezik.
A csapat kedden és pénteken közös edzéssel hangol a budapesti Tornacsarnokban az év egyik legfontosabb versenyére, és remélhetőleg már ott lesz a társaival Kovács Zsófia is: háromszoros Európa-bajnok tornászunk szombaton, a Matolay Elek nemzetközi emlékverseny összetett viadalán az utolsó szeren, talajon már el sem indult, mert influenzaszerű tüneteket mutatott, így a kapitány úgy határozott, inkább pihenjen, ezek után értelemszerűen a vasárnapi szerenkénti finálékban már nem lépett pódiumra.
Az emlékversenyen egyébként ugráson, gerendán és talajon Mayer Gréta, míg felemás korláton Székely Zója győzött.
Legfrissebb hírek

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56

Két magyar döntős Taskentben a torna Challenge-vk-n
Torna
2026.05.22. 21:52

Torna: Szilágyi Nikolett gerendán ezüstérmes lett Várnában
Torna
2026.05.10. 19:47

Torna: Bácskay Csenge inspirációs díjat kapott Amerikában
Torna
2026.05.08. 21:55
Ezek is érdekelhetik




