D. Á. 2021.07.30 23:47 Frissítve: 2021.07.31 23:38

Szombati sportműsor: Milák éremért úszik; pályán az FTC az NB I-ben

Szombat hajnalban Milák Kristóf a férfi 100 méteres pillangó döntőjében ugrik medencébe a tokiói olimpián. A férfi vízilabda-válogatottunk az Egyesült Államokkal találkozik, női kéziseink Spanyolországgal néznek farkasszemet. A labdarúgó NB I-ben Ferencváros–Kisvárda és Budapest Honvéd–Debreceni VSC mérkőzést rendeznek. A Formula–1 időmérő edzése 15 órakor kezdődik a Hungaroringen.

JÚLIUS 31., SZOMBAT

TOKIÓ 2020, JÚLIUS 31., SZOMBAT – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

OLIMPIA A TV-BEN
M4 SPORT
  5.00: vívás, női röplabda: Egyesült Államok–Orosz csapat
  6.45: vízilabda, férfiak, Egyesült Államok–Magyarország
  8.30: vízilabda, férfiak: Horvátország–Szerbia, íjászat, labdarúgás: Spanyolország–Elefántcsontpart
11.05: vívás: női kard, csapatverseny; tenisz
12.15: kézilabda, nők, Magyarország–Spanyolország
14.15: tenisz női döntő, atlétika, férfi kosárlabda: Egyesült Államok–Csehország
DUNA TV
  2.00:
atlétika, vívás, ökölvívás, golf
  6.30: vízilabda, ökölvívás, vívás, kézilabda, tenisz, lövészet
13.05: atlétika
EUROSPORT1
  5.15:
tenisz, férfi ak, a 3. helyért
  8.30: tenisz
13.00: atlétika
15.00: röplabda, nők, csoportmérkőzés
EUROSPORT2
  6.30: kosárlabda, férfiak, csoportmérkőzés
  8.40: strandröplabda
11.00: labdarúgás
11.30: vívás, nők
13.40: labdarúgás
14.00: kosárlabda, férfiak, csoportmérkőzés

FŐBB VERSENYSZÁMOK

KÉZILABDA
NŐK

6 csoportmeccs
Benne: Magyarország–Spanyolország

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK

4 csoportmeccs

LABDARÚGÁS
FÉRFIAK

negyeddöntő

ÚSZÁS
Milák Kristóf (férfi 100 pillangó)

VÍVÁS
női kard csapat (Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta)
Benne: Magyarország–Dél-Korea

VÍZILABDA
FÉRFIAK
6 csoportmeccs
Benne: Egyesült Államok–Magyarország

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
1. FORDULÓ

17.45: Ferencváros–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.00: Budapest Honvéd–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
13.30:
Hannover–Hansa Rostock (Tv: Arena4)
20.30: Fortuna Düsseldorf–Werder Bremen (Tv: Arena4)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Brentford (angol)–West Ham United (angol) (Tv: Sport2)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓVERSENY
WSERIES
16.30:
3. futam, Hungaroring (Tv: Sport1)

FORMULA–1
MAGYAR NAGYDÍJ, HUNGARORING
12.00:
3. szabadedzés (Tv: Duna Tv) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: Duna Tv) – élőben az NSO-n!

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

KETRECHARC
Vasárnap, 4.00:
MMA, Bellator 263, Pitbull vs McKee (Tv: Arena4)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 0.00:
Uriah Hall–San Strickland (Tv: Sport1)

2021.09.25 09:48:37

Egyéb egyéni NÉMETH ANDREA

Olyan egyetemet szeretne, amely a világ sportjában ismert és elismert intézmény.

2021.09.24 15:15:09

Egyéb egyéni B. D. K.

Valerie Loureda ketrecharcos egyáltalán nem szégyenlős, a képeiért pedig odavannak a követői.