Mediaworks-fotópályázat: öt munkatársunkat is díjazták

2022.03.24. 16:23
A Nemzeti Sport díjazott fotósai (balról): Kovács Péter, Árvai Károly, Tumbász Hédi, Micheller Szilvia és Török Attila
Immár negyedik alkalommal díjazták cégünk, a Mediaworks fotópályázatának legjobbjait: a 2021-es naptári évben készült képek közül kilenc kategóriában hirdettek győztest, második és harmadik helyezettet. Lapunk fotósai a két sportkategóriában összesen öt díjat nyertek.

A pályaműveket ötfős zsűri bírálta el, amelynek elnöke Balogh László Pulitzer-díjas fotóriporter volt, míg a további tagok Somogyi Nóra (Figyelő), Czagány Balázs (Nemzeti Sport), Lang Róbert (Somogyi Hírlap) és Nagy Balázs (Magyar Nemzet).

A pályázaton összesen 445 pályamű 1166 fotóját mutatták be és az alábbi kilenc kategóriában hirdettek győztest: