
Lei Balázs is indul a vb-n (Fotó: Magyar Asztalitenisz Szövetség)
Póta Georgina mellett Lei Balázs is képviselheti a magyar színeket a május 17. és 25. között Dohában sorra kerülő egyéni asztalitenisz-világbajnokságon.
A magyar szövetségtől kapott tájékoztatás szerint a 18 éves játékos és a szlovákiai Árpás Sámuel párosa a világranglistáról került a 64-es mezőnybe.
Az már korábban eldőlt, hogy a kétszeres Európa-bajnok Póta egyesben és női párosban is asztalhoz állhat. Utóbbi számban a luxemburgi Sarah De Nutte lesz a versenyzőtársa, akivel már számos tornán indultak. Legutóbb ősszel, a linzi Eb-n álltak egymás mellett és a negyeddöntőig jutottak.
A magyar résztvevők
női egyes
Póta Georgina
női páros
Póta, Sarah De Nutte (luxemburgi)
férfi páros
Lei Balázs, Árpás Sámuel (szlovákiai)
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45

Póta Georgina: A pingpong újra menő lehet, mint régen
Egyéb egyéni
2026.05.21. 14:45
Ezek is érdekelhetik




