
Fotó: Nagy Péter/FB, archív
Nagy Péter, a húszszoros magyar bajnok súlyemelő volt a Nemzeti Sportrádió Körkapcsolás című műsorának a vendége. A beszélgetés alatt szóba került a sportág szeretete, az aktuális versenyeredmények és az is, hogyan lehet a fiatalok számára vonzóvá tenni a súlyemelést.
„A magyar súlyemelésnek nincs még négy éve” – fogalmazott az elnökjelölt a Nemzeti Sportrádióban a Magyar Súlyemelő-szövetség március végi tisztújítása kapcsán, ahol a 39 éves sportoló jelölteti magát elnöknek. A műsorban Nagy Péter ismertette a programot, amivel készül megválasztása esetén.
A regnáló elnök Dobos Imre korábban úgy fogalmazott, hogy nem tervez újraindulni, ám a körülmények azóta megváltoztak. A műsorból kiderül, hogyan nyilatkozott a jelenlegi sportvezető, és hogy hogyan fogadta a hírt Nagy Péter.
Legfrissebb hírek

Törőcsik András, a magyar futball elveszett zsenije
Magyar válogatott
2026.06.10. 15:51

Érdi Mária: A célunk, hogy a világ legjobbjai legyünk
Egyéb egyéni
2026.05.28. 14:00
Ezek is érdekelhetik







